Дозаторы | Конвейеры | Автоматизация
 • ru
 • ua
 • 044 574 9650 050 310 4150 067 403 3903
  Перезвоните мне

  Шнековий конвеєр

  Шнековий конвеєрШнековий конвеєр – це різновид конвеєрів, принцип функціонування якого заснований на поступальному переміщенні різноманітних насипних вантажів обертовим гвинтом по закритому похилому або горизонтальному жолобу. Як правило, такий пристрій застосовують для переміщення вантажів пилоподібної, сипучої або порошкоподібної консистенції, а також всіляких дрібнофракційних матеріалів. Найбільш корисний такий тип конвеєра для транспортування борошна, цукру, зерна, вапна, піску, тирси, цементу, різних хімічних матеріалів, металевої стружки, а також іншої різної продукції.

  Сфер застосування шнекових конвеєрів сьогодні налічується досить багато. Адже такий механізм є досить універсальним і практичним. Застосування такого пристосування в наш час буде корисним і актуальним для багатьох підприємств, що працюють в різноманітних  галузях. Гвинтовий конвеєр виконує відразу кілька важливих функцій. Шнековий конвеєр може одночасно здійснювати перемішування і переміщення різних вантажів.

  Сьогодні можуть вироблятися шнекові конвеєри різної довжини. Також вони відрізняються потужністю двигуна. Такі пристосування дозволяють набагато збільшити продуктивність роботи в багатьох сферах і значно скоротити час виконання деяких процесів на підприємствах. Завдяки простоті в експлуатації, невибагливісті, легкісті в обслуговуванні шнекові конвеєри в наш час користуються величезним попитом. Придбати такі пристрої недорого можна в виробничій фірмі «Веда-Техно».

  Хороший шнековий конвеєр Ви можете замовити в нашій компанії. Звертайтесь.

  ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?
  Задайте их нашему менеджеру, и мы свяжемся с вами в ближайшее время
  Задать вопрос
  044 574 9650 050 310 4150 067 403 3903
  Перезвоните мне